| sheryl a întrebat:

Apa oxigenata decoloreaza petele ramase de la acnee? funditabig grin!
Voi a-ti incercat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Apa oxigenată nu decolorează.
Poți face o terapie cu laser după 18 ani sau faci apel la zeama de lămâie.
Pa, pa.

2 răspunsuri:
| Empathizer a răspuns:

Mult mai buna e zeama de lamaie. Incearca!

| Empathizer a răspuns:

... si, Sheryl, intra pe "Intrebarile mele", mergi la intrebarea asta si reediteaz-o, ca sa-ti corectezi greseala de punctuatie. Reediteaza corect "Voi ati incercat?"
Succes.