| Aihao19 a întrebat:

Aplicatia my fitness pal e si in romana? Am auzit ca poti sa cauti si in romana mancaruri, cate calorii are un aliment etc? Cum fac sa fie in romana? Sau alte aplicatii de genul dar care sunt si in limba romana? Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Poti sa cauti in romana dar s-o traduci in romana nu poti. ORicum e basicul de engleza, da-o naiba de treaba

| BuLaNNNeL a răspuns:

Le cauti direct in romana. Gen: salata roșii, castraveti, ulei de măsline etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Poti cauta in romana, exista o multime de romani care baga tot felul de alimente acolo si informatiile lor nutritionale, oricine poate. Ba chiar si eu am bagat, inghetata de capsune facuta in casa si caise confiate in ciocolata alba. happy Basicul nu se traduce, e in engleza, dar e usor de descifrat, chiar si pentru cei care nu stiu engleza. Mai ales ca informatiile nutritionale seamana intre ele in limbi diferite. Ti-o recomand. O am de luni de zile, m-a ajutat sa slabesc 13 kg.

| DumitruS a răspuns:

Poti cauta mancarurile in romana, le gasesti fara probleme sunt o gramada bagate in aplicatie