| cosmin986522 a întrebat:

Aproximativ cat m-ar costa sa-mi pun un dinte de portelan?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Eu stiu ca este 100 euro, acum depinde de fiecare cabinet in parte, del care ti-a raspuns ca 150 euro l-a costat pe bunic cu siguranta nu a fost portelan, pai atat cere tehnicianul pentru dinte, dar mai cere si medicul pentru munca lui, in jur de 100 euro este, fratele meu este stomatolog si stiu

| cosmin986522 explică (pentru Felys):

150 lei clar nu e de portelan, dar totusi 100 euro sa-ti monteje un dinte? cam exagerat

| Felys a răspuns (pentru cosmin986522):

Pret de constanta, ce vrei

| Sarcopt a răspuns:

Depinde unde te duci... încearcă la mai multe cabinete...

| B3B3NI a răspuns:

Pai bunicamiu a dat 150 de lei pe unul.