| Alinutaaaalina a întrebat:

Are vreun efect Ceai Silueta Perfecta de la Fares? De maine incep dieta cu grapefruit si vreau si un mic ajutor.Deci e bun acest ceai sau nu? Fundaa, multumesc:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| R11 a răspuns:

Am avut si eu si mi-a fost frica sa-l incerc laughing. Sincer, mai bine te abtii de la papa happy. E usor in loc sa papi prostii, sa bei un lapte, un mar sau bei multa apa :0. Deci pe plicurile de ceai scrie sa le bei in loc de apa ceea ce mie mi se pare dubios thinking, si mai ales ca are rol de laxativ.Cea mai buna este cura este cea cu putina mancare! Te abtii si tu un pic de la dulciuri, ca nu e asa greuwinking. Eu m-am abtinut de la dulciuri, iar acum dupa 5 6 luni, dupa ce am slabit, nici nu mai imi vine sa bag dulciuri in gurawinking. Si crede-ma ca am slabit band ceai in loc de 'gustari'' >big grinbig grin

4 răspunsuri:
| MescaMascalina a răspuns:

Nu am incercat ceaiul ala, in schimb am baut ceai de soc, de papadie si de urzica. De la ala de urzica si cel de soc se slabeste destul de bine, insa cel mai bun este ceaiul de papadie. Cel putin la mine a mers. Si tot in combinatie cu dieta cu grapefruit l-am baut thinking

| alexa6808 a răspuns:

Da are un efect.Te trimite intruna la wc

| dyavollitsa a răspuns:

Sincer nu prea are efect abtine-te de la mancare fa putin sport si dupa 2 luni ai sa vezi... uitate pe siteul asta http://www.youtube.com/watch?v=Sz1cV5StGU8 asta e pentru spate si talie daca ai probleme...pentru abdomenhttp://www.youtube.com/watch?v=zHt_aZYH0Jk&feature=related si daca ai alte probleme ai acolo toate execitiile de aerobic pentru fiecare parte a corpului

| ralukyta13 a răspuns:

Buna alina,
sincer la mine nu a avut nici un efect
dar eu credeam ca daca beau acel ceai pot sa mananc in aceeasi masura in care o faceam si inainte
si ma asteptam sa slabesc doar datorita faptului ca beam ceai
in cele din urma am realizat ca nu depide de ceaiuri, de pastile etc
ci doar de tine!
vei putea sa te mentii cu ceaiul de la fares dar si cu vointa din partea ta
deci Alina iti doresc bafta si sper sa obtii silueta perfecta pe care ti'o doresti!:*