| innocentu a întrebat:

As avea si eu o nelamurire. De la un timp, chiar o buna bucata de vreme, sa zicem 7-8 luni, am un fel de usturime in talpa. Atuni cand imi indoi laba piciorului parca cineva ma taie cu lama pe talpa, si asta se intampla de fiecare data cand indoi laba piciorului. Am vreo problema? Care ar fi cauza? Multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| FreeStyle_6834 a răspuns:

Bai frate, 8 luni e o chestie serioasa, de miinde de dimineata te trezesti si mergi la doctor, ca nu cred ca sunt doctori pe site/ul asta, te duci si treci controlul, m/ai inteles?!