| Gabi_Sfetcu_1986 a întrebat:

Am primit cadou o pereche de adidasi pe care ii iubesc!. Eu port 40 iar ei sunt 41. In cat timp imi creste talpa piciorului? (Am 14 ani) sau ce exercitii pot face pentru a avea laba piciorului mai mare?

4 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Cat cresti tu pana la varsta de 18-19 ani, va creste l.aba piciorului. Esti in crestere! Nu exista nici o metoda de a creste numai o portiune din corp big grin.

| CuriousStuff a răspuns:

Ai rabdare. Creste in fiecare zi cate putin.

| Valentinaldoilea a răspuns:

Lasa exercitiile. La varsta asta cresti repede. Parca vad ca la primavara ne intrebi cum sa lungesti adidasii pe care ii iubesti. Acum, poti sa-i incalti cu sosete mai groase. Oricum, deja a venit frigul.

| AndreeaCr a răspuns:

Nici eu nu cred ca exista astfel de exercitii, doar sa porti sosete mai groase. Un alt truc pe care il mai folosesc eu (la pantofii cu toc care se lasa) este sa bag cateva dischete demachiante in varful pantofilor. Sper ca te-am ajutat!