| anonim_4396 a întrebat:

As dori cat mai multe detalii despre endocrinologia in Romania. Nu despre ce este aceasta ramura in sine deoarece stiu cu ce se mananca si sunt foarte pasionat de sistemul endocrin. As dori sa stiu cat de solicitanta este meseria de medic endocrinolog; cat timp petrece o astfel de persoana lucrand; care este un salariu mediu al unui endocrinolog in Romania (in domeniul public); salariul unui rezident endocrinolog?(din cate stiu sunt 4 ani de rezidentiat) si orice alt detaliu care il considerati important.
Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| dienuta1990 a răspuns:

Http://www.medicendocrinolog.com/......-70_10094/ o stire care poate te intereseaza altceva nu am gasit sper sa-ti fie de folos.