| Mihaaaaaaaaala a întrebat:

As dori si eu un raspuns!
Eu am vitiligo de 4 ani si am observat ca mi-a aparut si in jurul unei alunite.Acum 2-3saptamani am observat ca alunita numai este a cazut! Nu mi-a curs nici un pic de sange absolut nimic. Iar acum a mai ramas doar pata alba si in locul alunitei un punct maro. Poate sa imi creasca alta? Ar trebui sa ma ingrijorez?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Iiiiioana a răspuns:

Buna! Pai, sfatul meu e sa mergi la un medic dermatograf, ca sa fi sigur.Nu strica cu nimic.