| MetalLover a întrebat:

Reformulez o intrebare mai veche : Buna. Acum o saptamana. cam asa mi-a aparut o alunita mica mica alba (nu e pe fata. e pe piept) iesita din piele (mai am 2 la fel). Acum nu o mai am. Nu mi-a curs sange. nimic in caz ca am rupt-o. (Nu o mai am cam de 3-4 zile). Ar trebui sa ma ingrijorez? straight face. In cat timp ar aparea cancerul la piele?

1 răspuns:
| NoNameMe13 a răspuns:

Du-te urgent la medic! Nu vreau sa te sperii dar matusa mea a murit de la o astfel de alunita rupta. Take care.