| costache1234 a întrebat:

As vrea sa imi fac o gaura in ureche stanga stiu cum sa imi fac gaura dar nu stiu in ce loc trebuie facuta

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Anabela777 a răspuns:

Lobul urechii? Mai bine du-te la un salon special ca sa n-o faci de oaie.

| Edmonds2342 a răspuns:

În cap, poate dai de creier totuși. De ce ți-ai leza cu buna știința o parte din corp? Ți se pare ca ai arata mai bine după?

| Yurisa a răspuns:

Nu ti-o face de capul tau laughing Cand eram mai mica m-au dus la spital sa imi coase urechea ca ala care mi-a facut nu a facut bine laughing Du-te la un salon

| costache1234 explică (pentru Edmonds2342):

Sugi pul* coa*e

| Elena9328 a răspuns:

Lobul urechii, dragule.
Numai acolo
Daca o faci în zgârcit, ramai toată viața cu gaura aceea.

| zăGhost a răspuns:

Du-te la salon.