| NuImiPunNume a întrebat:

daca vreau sa imi fac inca o gaura in ureche la care ureche se face dreapta sau stanga? funda!

Răspuns Câştigător
| IoanaAndreea97 a răspuns:

In general, ideal ar fi sa-ti faci gaura in urechea mai "vizibila", in sensul ca daca tu ai de obicei cararea intr-o parte cu parul sa zicem dat in partea dreapta, cercelul sa fie in stanga si invers. Daca totusi nu te poti decide, eu zic sa-ti faci gaura in ambele urechi laughing). Funda, please? happy big grin

7 răspunsuri:
| IoanaLoredana a răspuns:

La care crezi de cuvinta, in schimb parerea mea e sa iti faci in urechea stanga.

| bebelotz a răspuns:

Si eu zic tot la fel stangawinking

| thelastc a răspuns:

Unde vrei.Eu am in cea dreapta, dar toata lumea, adica TOATA lumea are in stangastraight face si habar n-am de ce.

| NuImiPunNume explică (pentru thelastc):

Da si eu am tot in dreapta inca o gaura eu am pus asa intrebarea ca sa imi raspundetirolling on the floor.si nu stiu dc multi au in stanga.hai la baietii dalaughing

| NobodyD a răspuns:

Nu prea conteaza cred thinking eu am o gaura in stanga si doua in dreapta big grin

| Deedy a răspuns:

Eu cred ca majoritatea au gaura in urechea stanga pentru ca se zvonea mai demult ca cine are in dreapta este "pe ïnvers'' big grin

| NuImiPunNume explică (pentru Deedy):

Si vrei sa spui ca eu sunt pe invers?straight face