| dyana_8591 a întrebat:

Buna vreau sa mi mai dau o gaura in ureche dar nu stiu in ce parte trebuie facuta ma ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| Crisu_7532 a răspuns:

Eu iti recomand sa nu-ti dai gaura singura, acasa, pentru ca se poate infecta. si ar fi nasol. du-te la un salon specializat in piercing-uri ca sa fii sigura ca n-o sa ai probleme apoi. un piercing in ureche + bijuteria costa cam 30 Ron.deci e ieftin. uite, documenteaza-te aici: http://www.tattoo-sfinx.ro/piercing/

| Angel_5977 a răspuns:

Buna si eu mi-am mai dat o gaura in ureche acum 2 zile in partea stanga, si mi-am facut`o singura cu cercelul.

| Bubbles_8156 a răspuns:

Cum adica in ce parte?

nu inteleg?

daca te referi in ce ureche. ar fi bine in stanga. big grin