| ELEMENT3110 a întrebat:

As vrea sa imi spuneti si mie niste pastile de memorie dar aveti grija ca nu vreau sa imi spuneti dinacelea care iti dau energie.
Deci cine stie niste pastile de memorie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Lecitina

Răspuns utilizator avertizat
| mast3r a răspuns:

Du-te la un medic nu lua sfaturi de pe net pentru asa ceva. Daca dai de cineva care vrea sa iti faca rau si iti recomanda pastile care iti fac rau?