| Biro_Gizella_1971 a întrebat:

As vrea sa stiu cat coasta o operatie aprox. la hernia de Disc. Mai ales in Tg. Mures. Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Felys a răspuns:

Cu trimitere de la medicul de familie este gratuit la spital de stat numai ca stii cum este in spital, pana nu intinzi nu te baga in seama, acum preturile sunt total diferite de la oras la altul, de la spital la altul, eu acum 4 ani am dat 6 mil la medicul care m-a operat si 2 la anestezist, dar acum nu stiu cum mai e