| claudiea79 a întrebat:

As vrea sa stiu ce ceaiuri bune de slabit stiti in afata de zein; biovit; natura vit; talia2; talia1; ceai chinezesc antiadipos.alte ceaiuri de slabit stiti? multumesc astept multe raspunsuri. dau fundita la raspunsul cel mai bun

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Daca nu reusesti cu ceaiuri ok incearca cu. pastila de slabit sau ecofit e ff bine da rez

| claudiea79 explică:

Eu nu pot sa fac sport am probleme cu picioarele din nastere. nu sint lenesa. am bun simt nu cum au sustinut uni

| claudiea79 explică:

Nu am primit nici un raspuns bun. nu pot sa dau fundita. pastilele ecofit sint prea scumpe 139 de lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa bei cat mai multe ceaiuri facute natural, facute in casa, pentru ca asa o sa slabesti si te mentii foarte bine, catre claudia79(ti se pare ca sut om mare dupa ce ti-am spus atatea, dar sa stii, claudia, ca sunt doar un copil de 13 ani.
Dar asculta ce-ti spun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun "ceai de slabit" este sportul-poti gasi definitia termenului pe wikipedia. Nu mi vine sa cred... patologia lenei nu se indreapta cu ceai, ci cu bun simt(ceea ce este ceva mai dinamic din pacate)!