| Cathy_5203 a întrebat:

As vrea sa stiu daca pot scapa de grasimea de pe picioare facand la bicicleta medicinala.Plimbatul cu rolele ajuta? Va rog sa-mi rasp la amandoua intrebari.Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ZapPy a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=uLIfN-31Bgs am uitat sa-ti las asta... ii greu la inceput dar e foarte bun!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te vor ajuta amândouă cu marea condiţie să ai o alimentaţie săracă în grăsimi!
Pa, pa.

| TąNyą a răspuns:

Da ajută ambele. tongue mult sport ajută.

FantaSZy.

| ZapPy a răspuns:

Workout+ cardio ajuta foarte mult dar nu te astepta la rezultate peste noapte. Mese cu grasimi putine(atentie sunt si grasimi bune nu trebuiesc scoase toate din alimentatie happy ), alimente cu proteine pentru regenerare si ii okwinking