| Adyy5 a întrebat:

Care sunt exercițiile cele mai eficiente pentru a scapa de grasimea dintre picioare?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu asa se slabeste, cand slabim organismul are o ordine a lui

| Adyy5 explică (pentru RAY):

Ok,nu pot slabi exclusiv doar intr-o anumita parte a corpului, stiam.
Dar cum pot sa pierd in greutate? Care sunt cele mai eficiente metode? Unele exercitii sunt mai folositoare ca altele.
Ce imi recomanzi?

| RAY a răspuns (pentru Adyy5):

Dupa cum am mai scris aici o dieta care are la baza proteinele slabeste cel mai mult plus sport desigur, conteaza caloriile asta conteaza cel mai mult, sa mancam mai putin decat consuma organismul nostru, totul e sa faci miscare mai mereu degeaba mergi la sala o ora apoi numai faci nimic, trebuie sa fi in miscare mereu, eu recomand mersul pe jos 3, 4 ore pe zi, urcatul scarilor o ora pe zi, fiecare organism e diferit desi a recomanda ceva online e sf nu-i stiinta, de asta toate dietele dau gres trebuie mers la un nutritionist

| 1231242 a răspuns (pentru Adyy5):

Sa te doxumentezi pe marile site uri amerixane si sa nu-i intrebari de genu pe TPU.

| RAY a răspuns (pentru 1231242):

95% din cei care slabesc se ingrasa inapoi in maxim 5 ani, nu trebuie dieta si stil de viata sanatos, multi nu inteleg ca rata metabolica scade cu cat slabim mai mult, nu inteleg ca organismul se lupta sa nu slabesti el creazand ca e vital pentru supravetuirea ta sa nu slabesti, multe diete te lasa fara masa musculara, trebuie vazut de calorii toata viata, un jurnal mereu langa tine in care scrii tot ce manci plus cantarul