| Chocolove a întrebat:

As vrea sa stiu din ce cauza pot aparea negii si ce as putea folosi sa imi dispara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| LigiMe99 a răspuns:

Negii apar datorita micilor infectii, si ii poti trata cu o substanta anti-negi. Du-te la o farmacie si vezi ce iti recomanda. Oricum, pe vremuri se srdeau, dar nu e cazul! :d happy

| LigiMe99 a răspuns:

Ardeau***

| CEA a răspuns:

Cand esti acasa iti poti pune usturoi pe neg.Nu glumesc eu am avut si mi-a cazut singur.Nu iti cade din prima. Pune feliute de usturoi pe neg prinse cu un plasture tipt de 15 zile.