| Iulian123_3332 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu cum pot sa-mi inbunatatesc memoria vizuala si ce medicament sa iau ca invat asa pe fragmente dar tot uit.Va rog ajutati-ma dau funda celui care ma ajuta! 1

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ICPreda a răspuns:

Salut!
Pentru o memorie mai buna poti folosi Memo Plus, este special pentru persoanele care invata mult, care vor sa retina informatii cat mai multe si cat mai repede! De asemenea poti folosi si Lecitina!
In speranta ca ti-am putut fi de ajutor iti doresc o zi placuta!

| Iulian123_3332 explică (pentru ICPreda):

Sigur este bun memo plus ca am nevoie neaparat tot ce invat uit peste o ora si nu stiu ce sa fac mai ales la matematica uit repede si nici nu inteleg si sunt atent la tabla cand se preda.
Va rog ajutati-ma ca am nevoie la anul voi da examenul

1 răspuns: