| alexandracosmin a întrebat:

As vrea sa va intreb daca fac aqua gym slabesc, vreau sa precizez ca constructia corpului este in forma de para si as vrea foarte mult sa slabesc la solduri si dupa cate sedinte sar vedea ca am slabit? Ce sport mar ajuta sa slabesc la solduri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Danzell a răspuns:

Cateva? ceva mai multe.
genuflexiuni, sezut pe lateral si ridicari de picior.