| Maryaaaaaa a întrebat:

Aseara m-am lovit la picior... am ramas cu o vanataie cam mare si inestetica...
ce pot folosi ca sa dispara cat mai repede?(ceva de prin casa)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Flory_2276 a răspuns:

Singura solutie care pe mine m-a ajutat de fiecare data in situatiile de genul asta a fost lioton gel. E cel mai bun tratament pentru vanatai, oricat de mari ar fi.Bafta!

8 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Nu stiu ce ai tu in casa dar la farmacie gasesti venoton gel la un pret acceptabil!

| adriangabor92 a răspuns:

Incearca cu foi de varza(proaspata). batute putin cu batatorul de snitzele sau cu Lioton gel care de fapt este pentru. varice dar este bun si pentru. vanatai.

| oany a răspuns:

Daca vrei sa o ascunzi repejor, da cu putin fond de ten.Se mai atenueaza culoarea!

| ata a răspuns:

Pune geata!

| Alexandra_7209 a răspuns:

Incearca niste comprese cu gheata.winking

| Oana_5036 a răspuns:

PUI OTET pe miez de paine si o ti pe vanataie!

Răspuns utilizator avertizat
| mihai_2762 a răspuns:

Pentru vanataie nu prea ai ce sa folosesti sa iti treaca. Laso asa va trece singura cel mai bine. Bafta