| totzipentru1 a întrebat:

m-am lovit foarte rau la un picior si mi-a aparut o vanataie foarte mare. Ce tratamente as putea sa folosesc pentru a imi disparea vanataia cat mai repede posibil?

4 răspunsuri:
| muffinfactory a răspuns:

Vanataile dispar "natural". Adica dispar ele singure, nu ai ce sa le faci.

| Leops a răspuns:

Pune niste cheta pe ia

| totzipentru1 explică (pentru Leops):

Daca scrii si gramatic ar fi mai bine! Am inteles ce ai vrut sa spui dar na... multumesc oricum....am pus de foarte mult timp intrebarea nu prea mai ai nevoie de raspunsuri si am sa o sterg!