| StelutaDintreNori a întrebat:

Aseara m-am pus in pat si m-am intins pe spate, mi-am inchis ochii si m-am relaxat. Dar la un moment dat am simtit ca o frica, imi batea inima repede, respiram repede si imi transpirau rece mainile. E un atac de panica? de ce? Nu ma gandeam la nimic!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

@StelutaDintreNori ...Cred ca nu ai citit cu atentie raspunsurile, nu eu am inceput! Spatiul dedicat intrebarii tale nu e proprietate privata a fost postata public iar cat despre intratul in intrebare eu nu am reusit cu totul, tu ai reusit vreodata?

15 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Stai linistita, nu intra in panica, nu se intampla nimic.

| Arthur a răspuns:

S-ar putea sa ai tahicardie. Consulta un cardiolog.
Succes!

| Arthur a răspuns:

@mayasul... Spre deosebire de tine eu nu am cont dublu, triplu etc...Si nu stiu daca ai observat dar de cateva zile incerc sa nu te bag in seama. Si gandeste-te, cel mult puteam sa-ti dau un singur stupid.
Acum ce sa inteleg, ca ploaia de stupizi care mi-a aparut zilele astea sunt voturile tale? Mersi orisicum. Mai gandeste-te ca ai calcat pe bataturi si alti utilizatori.
Eu am atata tarie de caracter incat sa-ti spun in fata daca ma deranjeaza vreun raspuns de-al tau.

| Arthur a răspuns:

Observ ca-ti folosesti conturile nu numai pentru stupizi, vad ca te uiti in oglinda si pentru ca-ti place ce vezi acolo te autovotezi.
Parca te si aud : Sunt inteligeeent, sunt inteligeeent! Si poc stampila!

| Arthur a răspuns:

Mda StelutaDintreNori ai dreptate ca am dreptatehee hee
Sunt vorbele tale daca nu le intelegi eu nu sunt de vina : ''... continua cearta in alta intrebare ''. (in, inseamna inauntru )

| hamsterx a răspuns:

Http://www.sfatulmedicului.ro/......-panica_16
scrie aici tot ce vrei sa stii...:*

| demonangel37 a răspuns:

Este un fel de meditatie spirituala nu trebuie sa stai neaparat in lotus sau yoga ca sa poti lua contact cu fiinte spirituale nu ai avut un atac de panica constientul tau a vazut ceva de care se temea si nu a vrut ca tu sa asimizezii cele vazute asa ca a facut sa uiti este o putere prea mare si trebuie sa inveti sa o contrulezi mai exact.asta pe plan spiritual crede-ma maia les cand nu te gandesti la nimic asta este secretulwinking iar pe caz de boala sincer nu am auzit

| tim a răspuns:

Faza cu meditatia, si hoinarirea prin astral, e si asta o chestie.Eu personal cred ca ai reusit ceva ce foarte putini reusesc:ai reusit sa te linistesti, relaxezi, aproape perfect, fare sa te gandesti la nimic.Doar ca te-ai trezit prea brusc, fapt care ti-a crescut brusc tensiunea, temperatura, si te-ai speriat. Tipul ala care a stat gol in gheata zile intregi, cred ca a reusit, ca si tine, doar ca el s-a trezit treptat nu brusc.Tot asa reusesc si unele animale sa supravietuiasc unor anumite conditii, printr-o astfel de metoda.Ar fi bine daca o mai patesti, si te trezesti brusc, sa dai si pe la un medic, dar nu la unul de familie, ci la unul mai vestit, mai profesionist. Sper ca nu te-am plictisit cu povestea mea

| franck2222 a răspuns:

Poate fi si de la vreme nu crezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se intampla, uneori fara motiv. Stai linistita, acceptarea este cheia cand ai un atac de panica. Mintea poate influenta mult corpul, in totalitate. happy

Da`ti seama ca eu am trecut prin asa ceva la varsta de 14 ani, aveam zilnic si erau pe fond de stres. Au trecut insa mentalitatea conteaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce am primit stupid? am incercat sa ajut cu un sfat, nu ai ce face bitersweet? prea mare orgoliul si imi dai stupizi pe toate intrebarile, eh? stai linistit ca nu ma intereseaza, la argumente esti zero.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Offtopic : draga bittersweet, puti a minciuna si psihologie inversa. eu am un singur cont, se poate verifica, cat despre tine nu stiu, esti stresant, nu mai te ambala atat.

ontopic : am incercat sa ajut si scuze de offtopic, sper sa nu mai fie cazul sa revin in offtopic.

@tim : nu cred ca e vorba de astral aici, ci doar un simplu atac de panica.

| StelutaDintreNori explică:

Bittersweet si mayasul, mi-ar placea daca ati continua cearta in alta intrebare straight face

| StelutaDintreNori explică:

Mda bittersweet.ai dreptate happy n-am inteles faza cu intratul in intrebare dar ma rog...

| durdulika a răspuns:

Nu stiu ce sfat sa iti dau, dar eu zic sa te duci cat mai repede la un doctor. El iti va spune cu exactitate ce ai patit.