| samiZiciPompier a întrebat:

Salut TPU. Mi s-a inflamat prostata sad S-a mai intamplat cuiva?

Bag supozitoare cu paracetamol si diclofenac de o saptamana. E mai bine dar tot nu a trecut.
Ce pot sa mai fac?

Imi e teama... ca daca gasesc o domnita mai pofticioasa, ma trezesc ca imi agravez problema.

Mersi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Mergi la consult la un medic urolog!

| samiZiciPompier explică (pentru Bula):

Scump domne!

| samiZiciPompier explică (pentru samiZiciPompier):

Dupa ce ca arunc banii pe medicamente de bagat in fund? mai dau si banii medicului?

| Bula a răspuns (pentru samiZiciPompier):

Mergi cu asigurarea.
(nici) Cu prostata umflata nu-i de joaca, poate face cancer

| Simpatic a răspuns:

Desi nu cred ca ai spus-o la modul serios totusi las un articol
https://centrokinetic.ro/......prostatita

cu tine nu stiu daca sa plang sau sa rad, ca mereu sunt sceptic happy
ai un stil de a te exprima apartewinking
si totusi asta ne face uniciwinking

consulta un medic, cel mai bine!

| samiZiciPompier explică:

Adaug detalii: simt contraturi sau durere asa stand din senin, la erectie se simt mai naspa astea si e mai greu sa tin... lichidul ala intelegeti.