| anonim_4396 a întrebat:

Asta o să fie o întrebare mai ciudată...
Odată eram cu niște colege și s-au întâmplat niște chestii care m-au făcut să râd cu lacrimi, așa cum nu mi s-a mai întâmplat nici până atunci și nici de atunci, că aveam lacrimi până pe gât...și nu exagerez deloc. Apoi am simțit deodată că nu mai am energie și o tristețe profundă.
Există vreo explicație medicală pentru toate trăirile astea? Auzisem că au fost oameni în istorie care au murit de râs la propriu... Oare aș fi putut păți și eu așa? Oricum, dacă e real așa ceva, cred că e unul dintre cele mai frumoase feluri de a muri. Voi nu credeți? big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu ai nimic, cand mor prefer sa fie cand ma violeaza o fumeie macar mor fericit

| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Viol nu e atunci când e fără voia ta?
Asta e fericirea? laughing

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Zic la misto cand mi-o pun cu una consider ca ma violeaza

| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Ceva de genul: "Ajutor! Ajutor! Nu săriți, că-mi place!" big grin

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te plictisesti nu? Sau ce explicatii vrei? Ai rîs tu stii de ce ai rîs dar este bine, corpul are nevoie de bună dispozitie si rîsul este un lucru foarte benefic pentru organism, in rest cine zice ca au fost oameni care au murit la propriu de rîs sigur a auzit si el din altă parte nu a vazut in realitate asa ceva. Tu ce varsta ai?

| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Caută pe Youtube și o să vezi... Nu știu dacă e adevărat, dar interesant e sigur.
Am 20 de ani. Nu pare, nu? big grin

| JicaContra a răspuns:

Nu stiam decat de dislocarea maxilarului
dar acum, ca ai intrebat, am cautat
https://www.healthline.com/......m-laughing
se pare ca poti!

| LikeARollingStone a răspuns:

E frumos, da. Insa exista anumite boli mintale relationate cu asta. De exemplu bipolaritate sau anxietate. Chiar ar trebui sa cauti informatii despre asta.

| anonim_4396 explică (pentru LikeARollingStone):

Deci este posibil să fiu nebună. Asta explică tot. happy

| LikeARollingStone a răspuns (pentru anonim_4396):

"Nebuna" nu e un cuvant potrivit. Toti avem probleme, majoritatea nici nu ne dam seama. Nu fi asa dura cu tine.

| DuckDodgers0 a răspuns:

Ce mai conteaza daca te-ai simtit bine happy happy happy

| anonim_4396 explică (pentru DuckDodgers0):

Da... happy
Dar dacă sunt bipolară? Și Eminescu era bipolar cică. Și amândoi scriem poezie... :O
Deja avem două lucruri în comun.

| DuckDodgers0 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu ce sa zic... nu cred ca esti bipolara, dar astept sa iti citesc poeziile... happy

| anonim_4396 explică (pentru DuckDodgers0):

Hai în privat!

| DuckDodgers0 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai!

| Laur7010 a răspuns:

Vezi tu, in mod normal, avand in vedere ca ai specificat ca sunt "colege", probabil au fost niste hormoni jucausi.la unii se pulseaza sângele intr-un organ fibros dar... la tine poate e altfellaughing)) Acum serios vorbind este posibil sa iti fii exprimat o anumita stare razand. Acum iti dai seama si tu... daca am ajuns sa ne speriem cand radem este foarte grav si traim degeaba! Seara buna!winking

| Laur7010 a răspuns (pentru Laur7010):

P.S se trateaza cu un pahar rece de vinhappy

| anonim_4396 explică (pentru Laur7010):

Sunt fată...