| no name a întrebat:

Buna am nevoie de un raspuns nu stiu ce s-a intamplat... faceam cu prietenul meu dragoste si deodata am simtit ca nu mai pot si neam oprit era o senzatie foarte ciudata si am mers la bae iar cand ma venit am vazut ca era patul ud si nu inteleg dc anume ce s-a intamplat se poate sa ma fi terminat asa mult sau altul este raspunsul? nu inteleg nu am mai patit pana acum asa ceva ma simt foarte jenata, insa el e fericit ca ma satisfacut... poate fi ejaculare feminina?

Răspuns Câştigător
| Zady a răspuns:

De fapt nu este foarte normal pentru ca nu toate fetele sunt la fel de fericite ca ea.eu ma bucur pentru tine nu iti face griji nu ai de ce sa te simti jenata inseamna ca si prietenul tau este destul de atent cu tine

7 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Se poate sa ajungi pana acolo, bravo fericito. big grin
Numai ca acum ai mai mult de spalat, acum sper ca nu te superi dintr-atata. laughing

| Dizzydizz a răspuns:

Da, mai mult ca sigur asta este.Cand te exciti peste masura numai poti continua, din cate stiu.Stai linistita.

| Casiana a răspuns:

Stai linistita! Este ceva normal. Daca prietenul tau este multumit si tu te-ai simtit bine, care este problema?(problema ca te simti jenata; nu are niciun rost, este perfect NORMAL)

| qwerty21 a răspuns:

Si femeile au orgasmbig grin
nu trebuie sa te sperii

| cosminbacau a răspuns:

Daca el era inca... apt e de la tine. Daca era...plictisit era de la el. Si sa stii ca si femeile juiseaza. Cum, nu stii ce inseamna? E ce ai avut tu. bye bye.

| katala a răspuns:

Sigur ca poate fi... dar ...adica tu pana acum nu ai mai avut orgasm?

| clemi a răspuns:

Cred ca v-ati strofocat atat de mult incat ati transpiratlaughing)