| cosmin23a a întrebat:

Astazi mi-a aparut o basica in palma si dupa ce am spart-o mi-a curs un lichid alb. Ce e lichidul ala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Cumva un lichid din corp... ce se aduna in basici... nu e nimic grav ca a curs acel lichid, tuturor se intamplawinking

| loveanime059 a răspuns:

Mi se pare ca e puroi, dar nu cred ca trebuie sa-ti faci griji, deoarece e normal sa-ti apara dupa ce ti-ai stors basici/cosuri/bubit etcc

| Gabryel123 a răspuns:

E apa dar nu trebuie sa te sperii e totul normal si te va ustura putin pana se va vindeca, incearca sa pui un leocoplast pe zona unde ai spart besica sau las-o la aer sa se usuce

| Alexcsandru7 a răspuns:

Nu e nimic de care sa te temi.e cv normal si cand porti incaltaminte stramta faci basici de alea...au un lichid acolo..nuj cum sa explic dar nu e de temuttongue

| alexyo2002 a răspuns:

Salut!
E un lichid care e in toate besicile nu te teme nu e nimic grav!

| yobudTud a răspuns:

Apa laughing)

| daniel258 a răspuns:

Puroi, daca nu ma insel