| OoxXxoO a întrebat:

ATENTIE! Am o pereche de zebre australiene. Acum o saptamana mi-a murit masculul si am cumparat in aceeasi zi altul. Mascului vechi mancase paine si a murit, iar acum mananca si celalalt. E buna painea pentru. zebrutze... ca nu as vrea sa moara si asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| anonima_5010 a răspuns:

Buna, mai bine te uiti pe site-uri ca www.latifa.ro sau www.animale.ro,acolo iti descrie multe informatii despre ele si poti s te abonezi pe forumuri.

1 răspuns:
| Biencush a răspuns:

Hmmm