| SaveTheNature a întrebat:

Ati avut vreodata o criza de nervi?, o furie iesita din comun? Ce anume a creat acea furie?big grin
Ce va enerveaza cel mai mult?
Ce va linisteste cel mai mult?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Wehrmacht a răspuns:

Jucam conquer online si mi-a picat un DB(in mai toate jocurile sunt niste puncte care costa mult dar le poti lua si cu bani reali aici le iei din DB)Si mi-a picat netu'.Nu stiam ce sa mai fac...sa rad sau sa plang de nervi.

| NoPersonMe a răspuns:

Buna,da,am avut de 2 ori:Odata cand iubitul m-a inselat...si m-am calcat cand l-am plesnit, sh a 2 oara a fost o cearta cu mama si ma calmat muzica, cum o face zilnic

| TheCritic a răspuns:

Da...eram atat de furioasa ca nu am primit punctaj maxim la un examen incat am dat cu pumnul in perete,cat de tare am putut, fara sa imi dau seama ce prostie am facut.Mi-am rupt mana dar m-am descarcat.Cel mai enervant lucru e cand cineva zice ceva ce nu e adevarat, si stii asta si el imi tot tranteste replici prostesti si aberatii.Atunci fierb de nervi dar il las in pacehappy.Ma linisteste cand citesc foarte repede, ma linistesc cand il tin pe fratele meu sau pe mama in brate si ma linistesc cand imi pun mainile in apa caldahappy