| Ally_8613 a întrebat:

Ce intelegi voi prin :"o tinuta iesita din comun"?

Răspuns Câştigător
| LaLalaaa a răspuns:

Adica extravaganta...cum se imbraca lady gaga ciudata si nepotrivita locului. adica nu poti sa te duci la un bal cu un costum de baie pe tine...big grin cp:*

7 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

O imbracaminte deosebita, sau foarte eleganta sau foarte... originala.

| medgirl a răspuns:

Care trece orice limita, tinuta extravaganta.

| cornel a răspuns:

Tricou sa se vada sanii
colantistraight face

| Spufff :x a răspuns:

noua adolescentilor ne plac tinutele iesite din comun. insa celor invartsa nu prea chatterbox lise par hainele intrate la apa laughing)

| RoxiutzaRux a răspuns:

O tinuta crazy.happy

| adina_4425 a răspuns:

Ceva care iti sare in ochii sau...nu stiu happy

| Ally_8613 explică:

Eu prin o tinuta iesita din comun inteleg o tinuta .nonconformista.ca toti din jurul persoanei ce poarta o asemenea tinuta se fie placut impresionata.toti sa intoarca privirea dupa astfel de tinute;. mai pe surt...ca un BOOMM.