| tvdfannumberone a întrebat:

Sunt noua aici si voiam sa va intreb daca ati trait vreodata o intamplare paranormala sau iesita din comun. Va rog, nu de pe net. traite de voi?
Scuzati categoria. happy

Răspuns Câştigător
| thetraveler a răspuns:

Da am avut odata o astfel de intamplare.eram langa un curs de apa si observ ca apa curgea in directia opusa in loc sa curga spre locul mai jos al terenului.de obicei sunt genul de om care crede ca exista mereu o explicatie stiintifica pentru fiecare lucru aparent paranormal.inca mai cred ca exista o explicatie si pentru acea situatie.

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Intrebarea ai pus o la categoria potrivită felicitări. Iar in legătură cu intrebarea ta, nu, nu am avut astfel de intîmplări paranormale si nici nu i mi doresc.Intreabă l pe Chiorete, el e cu paranormalele la zi.

| CityOfSatan a răspuns:

Da.Ma rog, s-a intamplat demult.Era noapte,eram la biserica,si se facea o slujba de noapte,iar inauntru era o femeie care tipa,tipa la preot lesina, se ridica, cand preotul se apropia de ea, il blestema si gafaia, se auzea foarte ciudat.Am incremenit de frica.Era posedata.

| ツツツ a răspuns:

Da.

| tvdfannumberone explică (pentru ツツツ):

Imi poti da un exemplu?

| ツツツ a răspuns (pentru tvdfannumberone):

Lasa-mi id-ul tau prin mesaj si iti explic pe mess.

| tvdfannumberone explică (pentru ツツツ):

Teodoraa2000@yahoo.ro

| tvdfannumberone explică (pentru tvdfannumberone):

Se crie cu t mic. Nu pot sa iti trimit prin mesaj, nu merge.