| Dana a întrebat:

Ati folosit crema de puncte negre Clean&Clear? Este bun? Cat costa? Daca ar fi sa alegeti iar ati mai luao?
funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| missbee a răspuns:

Depinde de ten, și de cât de gravă e situația. În general funcționează, dar trebuie aplicată pe tenul curat, demachiat în prealabil, și lăsată să acționeze, în timp ce masezi zonele problemă.
E bine pe lângă creme, să folosești o mască naturală, preparată acasă... făina de mălai cu apă călduță face minuni, instant. Freci tenul cu făină înmuiată în apă călduță, insistent, și după aceea clătești. O să simți un ușor disconfort pentru că granulele respective zgârie un pic, dar după ce te clătești o să observi cu siguranță diferența.
Crema clean & clear costă în jur de 25 de lei în farmacie. Poți să o încerci dar nu garantez că o să aibă efect.

| LemonCandy a răspuns:

Daa
Am folosit`o
E foarte buna
Ti`o recomand. nu mai stiu exact cat costa. in jur de 10 lei si ceva
love struck Funda?batting eyelashes

| DeutzZa96 a răspuns:

Buna
eu il am m dat cam 12 lei pe el dar din Kauffland
dar poti asa gasesti si la marketuri este foarte bun
eu il folosesc de 1 saptamana si dejeaa vad efectelee
imi place foarte mult
sper sa ti-l iei
Multa sanatate Sper ca te-am ajutat papa pup:*