| Hayley_3363 a întrebat:

Stie cineva daca crema clean &clear pentru puncte negre este buna si pentru cosuri?

4 răspunsuri:
| heise a răspuns:

Am avut eu si a fost destul de buna...

| faranumexD a răspuns:

Destul de buna, dar depinde foarte mult de ten si cum o folosesti happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu o folosesc si imi e de mare ajutor. Inca din prima zi am observat cum sau dus punctele negre + ca previne aparitia cosurilor. Depinde si de ten :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu din pacate nu este buna pentru cosuri... dar fiecare cu tenul lui...incearca dar nu exagerahappybig grin