| anonim_4396 a întrebat:

A folosit careva Clean & Clear pentru puncte negre? Daca da, a avut efect?

20 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Are efect, dar trebuie folosita in mod constant. Nu o saptamana si dupa uiti de ea, ca deagaba dai banii.pentru mai multe noutati si review-uri despre produse cosmetice, machiaj si ingrijire, intra pe http://camelcutza.blogspot.com/

| Mina a răspuns:

Am folosit, dar fara efecte vizibile. Asa ca am trecut pe retete ''de la bunica'' happy. Eu am avut probleme cu punctele negre de pe nas, dar am scapat si iti voi spune metoda care a dat rezultate: de 2 ori pe saptamana, pe tenul curat, aplici o masca din albus de ou si faina de malai. Cand o aplici, cu miscari circulare, masezi fata, insistand pe locurile cu puncte negre. Astepti sa se usuce pana te strange, clatesti cu apa calduta, la fel cu miscari circulare cat mai ai faina de malai pe ten, si la sfarsit clatesti cu apa rece. O crema hidratanta si gata! Chiar functioneaza!

| Marii a răspuns:

Am folosit si n-am vazut nicio diferenta. happy

| jolie a răspuns:

Depinde si de ten eu am folosit dupa aplicare 1, 2 hore fata se vedea mai lumunoasa dar dupa la fel acum nu il mai folosesc

| OanaG a răspuns:

Da

| Katespunemadroghezcuorbit a răspuns:

Eu am folosit Clean&Clear la inceput mia folosit dar cand eram pe la jumatatea sticlei nu.Si am inceput sa iau Zineryt este foarte bun! Merita incercat! Eu aveam foarte multe cosuri mai aveam putin si faceam acnee, am folosit Zineryt o saptamana si deja au inceput sa fie vizibile schimbarile.Succes!

| Iubesc Limonada a răspuns:

Nu are nici un efecthappy

| caramelO a răspuns:

Da, folosesc eu... aproape in fiecare zi dar tot nu am scapat definitiv de punctele negre cele mai bune rezultate le am cand fac o baie a fetei cu infuzie de musete(daca nu stii cum se face iti spun eu) dupa care am aplicat produsul. Dupa asta te stergi cu un burete sau ceva mai rigid apoi aplici o crema hidratanta. Am scapat pentru cateva zile de puncte negre dar eu reaparut...

| SteffishoOr a răspuns:

Am folosit mai multe produse clean&clear si sunt foarte bune.

| lynysyk a răspuns:

Nu, chiar deloc.

| Rainbow FisH a răspuns:

O colega a folosit...
si efectele sun rapide si vizibile.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Momentan folosesc Clean&Clear de o saptamana si chiar nu are nici cel mai mic efect.Pe tenul meu cel putin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu m-a ajutata cu nimic.
Mai bine incerci benzile pentru puncte negre.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este foarte bun... la mine s'au vazut diferente dupa prima folosire

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In doua zile n-am mai avut nici un punct negru.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde si de ten, dar iti dau un sfat... bea multa apa

| St3luta a răspuns:

Si eu folosesc! e singurul care-mi functioneaza

| Ioio a răspuns:

Daaalove struck
chiar a avut efect. efect foarte vizibil si rapidlove struck
Incearca!
te ajutalove struck

| ddiana a răspuns:

Da.Eu folosesc Clean&Clear Blackhead Clearing Daily Scrub Oil-Free.
http://www.superdrug.com/content/ebiz/superdrug/invt/31178/31178_l.jpg

| petra098 a răspuns:

La mine una nu a avut nici un efect. il folosesc de 2 luni si nici un rezultat... nu stiu poate depinde de ten. poti incerca nu pierzi nimic.