| ateuNEGATIV a întrebat:

Ati invatat vreo limba prin eurocor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| rutanklan a răspuns:

Limba romana. Adica am invatat sa corespondez mai frumos cu cei de la eurocor, la cate scrisori si comenzi am trimis happy

5 răspunsuri:
| Safire17 a răspuns:

Am inceput cu engleza, dar nu am mai intrat.

| MoneyMoney a răspuns:

DA > franceză! Fundă!?!?

| SwettyCat a răspuns:

Nu. As fi vrut sa invat macar doua limbi dar fara un profesor nu...

| ddima a răspuns:

Am invatat franceza, sunt misto cursurile si eurocorul este profi...recomand

| ateuNEGATIV explică (pentru ddima):

Multumesc mult sper sa invat si eu germana multumesc din nou