| Ambassaderåd a întrebat:

Ati luat/incercat careva ACAI POWER? ACAI Berry DIET? CE efecte au avut? Se Da funda pentru cel mai reusit raspuns!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| SecretAgentLyla a răspuns:

Hi! A luat o ruda, nu e super cool dar in mult timp a reusit sa slabeasca, nu se stie daca de la sala sau acai power.

| Ionut19 a răspuns:

Sora mea are o problema destul de veche cu greutatea.A incercat tot felul de tratamente naturale dar nu s-a observat nici o modificare. Acum foloseste o dieta cu acai berry si e foarte multumita. Pe internet a gasit pastilele la http://www.acaiberry900.ro/. Poate vrea si altcineva.