| AlinElle89 a întrebat:

A folosit cineva pastilele Acai Berry? (dieta-acai-berry.)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Ionut19 a răspuns:

Le-am folosit eu si sunt multumit. Pentru cine mai vrea poate sa gaseasca la http://www.acaiberry900.ro/

| AlexTao a răspuns:

Produsele Acai Berry (cel putin cele la care se face reclama pe net atat de agresiv) sunt niste suplimente nutritive. Iti spun sigur ca e o teapa pe undeva pe acolo. In realitate, Acai berries sunt folosite pe post de antioxidanti. Eu iau multivitamine care au printre antioxidanti si Acai Berry si nu pot spune ca simt mare diferenta. La produsele de genul asta (anti-aging) se va vedea un efect peste zeci de ani (poate). Cel mai important e sa ai o alimentatie buna (fara E-uri, chestii procesate intens si hormoni adaugati). O dieta beton pentru. toata viata e mai buna decat 10 cutii de acai berry pe luna.