| Alinutaaaalina a întrebat:

Aveti idee cat costa o consultatie la dermatolog in Piatra-Neamt? Dau funda happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Andreyok a răspuns:

Depinde de doctor. Poate varia de la 50 la 100 lei, poate chiar mai mult. Cel mai bun dermatolog este la clinica Antares din cate stiu eu, pe undeva pe langa gara tongue

| MaryyraM a răspuns (pentru Andreyok):

Cum de duci de la biblioteca spre gara ..pe partea stanga

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cel puțin 50 ron.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Ce puţin 100 lei, dacă nu cumva sare de acesta.
Te pup!

| marianvranceanul1 a răspuns:

Pana in 120 ron.