| Bbbiiu a întrebat:

Aveti idee cat costa o operatie la san la spitalul Fundeni Iob?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Atat cat iti va spune medicul in urma consultatiei facute, depinzand strict de procedurile pe care le ai de facut plus zilele de spitalizare, sala d eoperatie, anestezistul samd.
Nu se pot da preturi pe nevazute si nestiute ce boli, sau situatie ai cu sanii.

| DonMoldo a răspuns:

Pai de ce nu intrebi direct ca au numar de contact sau dai un mail