| Izzibizzi a întrebat:

Azi am fost la magazin si am cerut paine neagra dar mi-a dat paine integrala. E acelasi lucru?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E cam acelasi lucru.

| ReiVaN a răspuns:

Nu
du-te la opc

| Azµre a răspuns:

Pâinea neagră din comerț nu e bună. Cea mai bună pâine negră este cea făcută în casă

| Fatamuntilor a răspuns:

Pe aproape. Oricum e mai sanatoasa decat ce alba.E alternativa cand nu este paine neagra. POTI incerca si painea graham.

| horia2012 a răspuns:

Nu este acelasi lucru.

| danyshatAT a răspuns:

Da e cam accelasi Lucru happy

Răspuns utilizator avertizat
| Costy_3899 a răspuns:

Painea integrala este altceva decat painea neagra, painea integrala este sanatoasa, iar cea neagra este pentru cura de slabire. Nu prea ma pricep la asa ceva.