| Elena1234456 a întrebat:

Azi am mancat asa: doua piftele din piept de pui cu 2 felii paine neagra, un iaurt Zuzu mare 3%, doua mere, o felie de cas si mai multi cartofi la cuptor. E prea mult?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mihaitr a răspuns:

Iti dau un sfat dimineata e cea mai i importanta masa parerea mea si nu o neglija multe mese luate intr-o zi dar ceva echilibrat si vei avea si o imunitate puternica

7 răspunsuri:
| SaveTheNature a răspuns:

Eu trag de fiare! Merg pe jos desi am masina, sunt baiat. Am 27 de ani. Si nu mananc nici jumatate din portia asta.
Practic acum ne-ai spus secretul ingrasarii. Multumesc.
Chiar imi va prinde bine.
ps Am 1.75 si 64 de kg( baiat)

| mona a răspuns:

Nu e mult

| DeidaraXR1 a răspuns:

E normal. Oricum incearca sa introduci mai multe supe/ciorbe in alimentatie si incearca sa mananci mult dimineata, iar seara mai putin.

| iSimo a răspuns:

E chiar binewinking eu mananc mai mult oricum laughing

| Scremer a răspuns:

Incearca sa mananci mult dimineata mananca dimineata cat poti pana te faci ca un balon daca poti si dupa sa mai ai o ultima masa pe la 6-7 si atuncea sa mananci ceva usor ca sa nu te ingrasi dar bine dimineata sa mananci cat poti insemand sa nu bagi cartofi prajiti si alte chesti de astea poti sa mananci si astea dar nu in exces si nu in cantitati foarte mari big grin

| KiraXander a răspuns:

Nu, e numai bine

| iulianiasi a răspuns:

E normal!
tongue