| GeorgeEduard a întrebat:

Azi am mancat cozonac si mi s-a desprins un brachet de la aparatul meu dentar si l-am inghitit...
Dacă l-am inghitit imi da altul sau trebuie sa-l plătesc ca sa-mi pună?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Depinde dacă e garantat ți unde l-ai pus și când!

| fasolefasole a răspuns:

In primul rand e "Tachet" si-n al doilea rand normal ai unu garantie insa daca nu e primul cu siguranta trebuie sa-l platesti! Totusi depinde si de stomatologia la care ai fost sa iti puna aparatu` fiindca uni iti dau tacheti garantie altii nu. Succes!