| Mihai1616263 a întrebat:

Azi am primit o minge in "marul lui adam" nu ma doare, doar ma simt un pic mai ciudat cand inghit si cand pun mana la gat nu mai e scos in relief e mai drept.Trebuie sa merg la doctor? Sunt baiat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Andreyok a răspuns:

In mod normal, in cateva zile, ar trebui sa revina la normal. Daca intr o saptamana nu constati imbunatatiri, mergi la medicul de familie. Si incearca sa mananci mancare usoara sa nu te mai doare asa tare la ingitit.

1 răspuns:
| Mikoyan a răspuns:

Normal ca esti baiat, la fete cartilajul tiroid nu e atat de scos in relief, cel mai bine du-te sa te consulte un medic nu cauta remedii si consulatii pe internet.