| Csjfndndjekekk a întrebat:

Azi am tras câteva pufuri dintr-un vape cu 2% nicotină și mâine sau poimâine mama vrea sa îmi facă analize de urina și de sânge *uzuale*, credeți ca se poate vedea la analize?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Putin probabil daca e asa cum spui, cateva pufuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar fii și tu deștept pe viitor. Am fumat și eu o perioada și iti zic ca nu merită. Și vorba aia cred ca vapat-ul e mai nociv decât fumatul convențional

| Adelina4679 a răspuns:

Nu se poate vedea!