| Bala203 a întrebat:

Azi si ieri am vapat aproximativ 50 de pufuri. Maine ma duc sa imi fac analizele aveti idee daca poate sa imi iasa ca am fumat. Fac analize de sange si urina

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

La sange si urina nu iese vapatul, dar daca te simti rau si apar modificari in analizele de sange cu valori anormale, se va ajunge si la raze la plamani, iar acolo se vede daca plamanii sunt afectati de vapare sau fumat.

3 răspunsuri:
| ioana748 a răspuns:

Nu are relevanta faptul ca ați fumat. Nu iese nimic.

| ValentinMihai78 a răspuns:

Fumează că distrugi sănătatea ta, nu a altora! Nu iasă la analize, căci nu se fac examene toxicologice.

| Loghin0Mihai19 a răspuns:

Nu apare