| anonim_4396 a întrebat:

Azi dimineata la ora 5:30 mi-a venit foame f.rau aveam stomacul parca nu mancasem seara nimic,dar am mancat si destul de bine...M-am trezit am mancat si m-am culcat din nou,si pe parcursul zilei de azi a inceput sa ma doara stomacul din nou,o durere seaca,parca m-ar atinge cineva pe o rana,nu stiu cum sa explic...Ce pot face ajutor,si imi e rau din nou, am si mancat chiar supa. Ajutor!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| iZberg a răspuns:

As spune sa mananci verdeturi si sa astepti o zi doua sa nu mananci tut ce contine acizi grasi

| sarah15 a răspuns:

Buna! Prezinta-te la un medic, nu e de gluma cu lucrurile acestea! El va sti cel mai bine cum sa te ajute. Sa nu ai vreo boala... Du-te repede la medic mai ales daca durerile persista. Insanatosire grabnica!