| Sergiu_3138 a întrebat:

Azi dimineata m-am trezit cu o durere la ochiu stang, mai exact cand ma uit in stanga sus, il fortez putin ma doare, doar in partea aceea si doar ochiu stang, nu mi sa mai intamplat asa ceva.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MrsPink a răspuns:

straight facepai parerea mea este ca tea tras curentul putin mai tare big grin dar nu stiu cam in cate zile dispare durereasad

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la doctor, fratie http://sp2.ro/3178c3

| razvanz a răspuns:

Este posibil sa te fi tras curentul.

| Sergiu_3138 explică:

Aham. nu e problema ca ma doare, dar maine trebuie sa ma duc la o zi de nastere si ma gandeam sa nu se agraveze situatia.

| Sergiu_3138 explică:

Nu pot sa ma duc azi la doctor e duminica, si maine am zi de nastere de aia am intrebat aici. daca nu mergeam la doctor