| doubleb a întrebat:

Am nevoie de ajutor, azi dimineata cand m-am trezit am crezut ca mor de durere...ma doare gatu in partea stanga si nu il pot misca decat in dreapta si putin in spate dar in stanga si in fata nici nu pot sa ma gandesc la asa ceva. Exista vreo solutie cevastraight face ca deja nu mai suportsad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mymed a răspuns:

Poate ai facut un torticolis de la o pozitie vicioasa in timpul somnului.
http://www.mymed.ro/torticolis.html

| mgtow a răspuns:

Da stai calm respira linistit, din cauza pozitiei in care ai dormit ai ramas probabil toata noaptea nemiscat si muschii sau intepenit sa zicem, si de aia te doare in minim 2 zile trece durerea

| doubleb explică:

Da pai am avut o criza de astm...si am fost la spital si mi-a facut 2 injectii si de la una dintre ele am fost foarte agitat ametit imi batea inima foarte repede...si nu am putut sa dorm trebuia sa stau cat mai ridicat ca sa pot dormiistraight face