| DianaDianaDia a întrebat:

Azi dimineata m-am trezit cu o stare de greata si de cateva zile n-am pofta de mancare. Ma simt molesita si am iesit diaree. N-am chef de nimic. Ce credeti ca poate fi? straight face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| alinadianaaa a răspuns:

Poate sa fie o toxiinfectie alimentara.