| NowForYou000 a întrebat:

Azi dimineata m-am trezit cu o stare foarte nasoală. Aveam greturi (dar nu am vomitat). Astea mi-au trecut, dar au aparut alte simptome. Ma doare in piept, iar cand stau in picioare simt o stare de slabiciune. Aproape ca nu mai pot sta. Ce sa fie? E ceva grav? A aparut dintr-o dată. Mai precizez si ca ieri mi-a trecut menstruatia. În acest moment chiar nu pot merge la medic. Pana atunci vreau sa imi spuna cineva daca stie ceva.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Vezi ca jos ai un text cu rosu, citeste-l cu atentie.
Asta unu la mana.
Doar un medic specialist iti poate spune cu exactitate!

| aimullah123 a răspuns:

Acum mai ai vreun simptom sau ti-au trecut? Durerea in piept o ai tot timpul?

| HaneloreOlga9 a răspuns:

Pare a fi o anemie.